Kjo është tifozja e Fiorentinës që po “çmend” fansat me fotot e saj

Kjo është tifozja e Fiorentinës që po “çmend” fansat me fotot e saj

Fiorentina është në krizë rezultatesh, pasi nuk fiton në 5 javët e fundit dhe kjo ka bërë që të lëkundet pozita e trajnerit Vincenzo Montella, por për t’u dhënë një dorë futbollistëve që të dalin nga kjo situatë ka menduar modelja Simona Patisso. Më shumë në Insport.