Kjo është video e Bryant me vajzën që po bën xhiron në rrjetet sociale

Kjo është video e Bryant me vajzën që po bën xhiron në rrjetet sociale

Pas vdekjes së Bryant dhe vajzës së tij 13-vjeçare, ka filluar të qarkullojë video e cila së fundmi ishte bërë virale në rrjetet sociale.

Ajo që ishte shndërruar në ‘meme’, ku Bryant shihet duke i treguar diçka vajzës së tij gjatë një ndeshjeje basketbolli, tashmë shihet si një kujtim i babait me të bijën, shkruan Insporti

VIDEO