Kjo ishte paraqitja mbreslënëse e Era Istrefit në ceremoninë e finales së Botërorit

Kjo ishte paraqitja mbreslënëse e Era Istrefit në ceremoninë e finales së Botërorit

Pas katër javësh emocione të futbollit dhe një atmosfere festive në Kampionatin Botëror “Russia 2018”, në finale erdhi edhe performanca madhështore e këngëtares kosovare Era Istrefit, Nicky Jam dhe Will Smithit me këngën zyrtare të Kampionati “Live It Up”.

Era më zërin e saj të fuqishëm së bashku me Will Smithin dhe Nicky Jam e ndezën Rusinë me performancën e tyre unike.

Video: Performanca e Era Istrefit në “Luzhniki”