Kjo statistikë e Granit Xhakës…

Kjo statistikë e Granit Xhakës…

Granit Xhaka nuk ka qenë lojtari i preferuar i analistëve të futbollit këtë sezon, meqë ishte kritikuar ashpër pas shumë ndeshjeve me Arsenalin. Ky është sezoni i dytë i Xhakës me Arsenalin, që dështon të fitoj titull serioz në Angli dhe Evropë.

Për të lexuar shkrimin e plotë, ju lutem klikoni KËTU

Kjo statistikë e Granit Xhakës…