Klopp ka njohuri edhe për pornostaret

Klopp ka njohuri edhe për pornostaret

Trajneri gjerman i Liverpoolit, Jurgen Klopp është një nga më të pëlqyerit në botën e futbollit për karizmen e tij.

Klopp njihet për buzëqeshjen e tij dhe për fjalimet e tij motivuese ndaj futbollistëve të tij, më shumë në Insporti.com.