Klopp komenton sjelljet e tij gjatë drejtimit të ndeshjeve

Klopp komenton sjelljet e tij gjatë drejtimit të ndeshjeve

“Njerëzit në fushë më shohin të elektrizuar vazhdimisht, duke tundur krahët”.

Kështu komentoi sjelljet e tij gjatë drejtimit të ndeshjeve trajneri i Liverpool-it, Jurgen Kloppp.

Ai tha se duket një “idiotë i përsosur”, por se nuk mund ta ndryshojë vetëm, raporton as.

“E di që dukem si një idiot i përsosur, por nuk mund të ndryshoj, të ndryshoj karakterin tim dhe të bëhem statujë, për mua është e pamundur të ulem dhe të qëndroj me dorën në mjekër”. /Insajderi.com