Klopp konfirmon lajmin e keq për Shaqirin

Klopp konfirmon lajmin e keq për Shaqirin

urgen Klopp ka konfirmuar lëndimin e Xherdan Shaqirit.

Trajneri gjerman i Liverpoolit, Klopp ka konfirmuar lëndimin e Shaqirit duke thënë se lëndimin e ka pësuar në Ligën e Kombeve me kombëtaren e Zvicrës dhe se nuk do të jetë i gatshëm për fillimin e sezonit të ri të Premier Ligës që fillon me nëntë gusht, më shumë në Insporti.com.