Klopp sqaron mungesën e Salah ndaj Manchestes United

Klopp sqaron mungesën e Salah ndaj Manchestes United

Pak para ndeshjes, Klopp ka folur për mungesën e Mohamed Salah në sfidën mes Man united dhe Liverpool, më shumë në Insporti.com.