Koeman: Është e mundur të përmbyset PSG

Koeman: Është e mundur të përmbyset PSG

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka deklaruar se është e pamundur të përmbyset PSG në “Le Parc des Princes”.

Barcelona humbi 1-4 nga PSG në Camp Nou.

Por, Koeman, beson se kualifikimi varet nga fillimi i ndeshjes.

“Shpresoj të jetë më ndryshe se ndeshjen e parë dhe varet në mënyrën si nisim ndeshjen, në energjinë që vendosim për të bërë vështirë për kundërshtarin”, tha ai në konferencën një ditë para ndeshjes.

Edhe presidenti i ri në Barcelonë, Joan Laporta, ka deklaruar se “në Paris shkojnë për t’u kualifikuar”. /Insajdeir.com