Kombëtarja e Shqipërisë konfirmon sfidën e parë për 2020

Kombëtarja e Shqipërisë konfirmon sfidën e parë për 2020

Federata Shqiptare e Futbollit ka zbuluar sëfundmi ditën dhe ndeshjen e parë të Kombëtares për vitin 2020.

Me anë të një njoftimi zyrtar FSHF ka lajmëruar për miqësoren ndaj Sllovenisë në 30 mars. Sfidë kjo e cila do të luhet në shtetin fqinj të Italisë, në stadiumin e Udinezes “Dacia Arena”, me shume ne Insporti.com