Komenti i Lorik Canës: Kam shokë 40 vjeç që s’janë bërë ende synet

Komenti i Lorik Canës: Kam shokë 40 vjeç që s’janë bërë ende synet

Lorika Cana është larguar nga futbolli i luajtuar, si dhe nga Kombëtarja, por këtë herë është bërë protagonist në rrjetet sociale.

Në një koment në profilin e aktorit Bes Kallaku, në Instagram, ish-kapiteni komenton në foton që aktori ka postuar me doktorin e kirurgjisë plastike, Skerdi Faria:

“Beso, pyte doktorin a pranon pacient mbi 40 vjeç se kam shoqni që nuk janë bo synet akoma.”

cana koment bes kallakut