Kontrata për Ibrahimovic është gati, sulmuesi gjen klubin e ri

Kontrata për Ibrahimovic është gati, sulmuesi gjen klubin e ri

Zlatan Ibrahimoviç është gjithnjë e më afër rikthimit në futbollin evropian dhe atë italian.

Pas largimit nga Los Angeles Galaxy, ylli suedez është shumë pranë rikthimit te ish skuadra e tij, Milan. Më shumë në Insport.