Koronavirusi e ka prekur edhe familjen e Cesc Fabregas

Koronavirusi e ka prekur edhe familjen e Cesc Fabregas

Mesfushori spanjoll nga Monako njoftoi se stërgjyshja e tij vuan nga koronavirus në moshën 95 vjeç dhe ata e zbuluan këtë duke bërë transferimin e të moshuarve nga qyteti i lindjes Arenys de Mar (Barcelona), në një hotel, më shumë në Insporti.com.