Kosova kalon në epërsi ndaj Maltës

Kosova kalon në epërsi ndaj Maltës

Kosova ka kaluar në epërsi ndaj Maltës në miqësoren që po zhvillohet në Austri, njofton Insajderi.com

“Dardanët” përfituan nga gabimi në mesfushë dhe përmes kundërsulmit arritën të shënonin.

Goli u shënuar nga Milot Rashica në minutën e 19-të.

Deri në këtë minutë po zhvillohet lojë e hapur nga të dyja skuadrat, por më shumë janë duke rrezikuar tanët./insajderi.com