Kosova ngushton rezultatin me Halimin i cili realizon nga gjysma e fushës

Kosova ngushton rezultatin me Halimin i cili realizon nga gjysma e fushës

Kosova ka ngushtuar rezultatin në Sevilla kundër Spanjës me një super gola nga gjysma e fushës e realizuar nga Besar Halimi, njofton Insajderi.

Pas një aksioni në anën e djathtë dhe pas nëj dalje jo të menduar mirë nga ana e portierit spanjoll Unai Simon, ka përfituar më së miri Halimi, i cili realizon një gol të bukur nga gjysma e fushës. /Insajderi.com