Kosova – Turqia, pamje nga incidenti në stadiumin ‘Fadil Vokrri’

Kosova – Turqia, pamje nga incidenti në stadiumin ‘Fadil Vokrri’

Një incident ka ndodhur mbrëmë gjatë momenteve të fundit të ndeshjes Kosova – Turqia.

Kombëtarja e Kosovës U21 dhe Turqia U21 u ndeshën në ‘Fadil Vokrri’ në kuadër të kualifikueseve për Evropianin U-21 të vitit 2021, shkruan Insporti

“Dardanët” me fitoren 3:1 tani janë në pozitën e parë në grupin e tretë të kualifikimeve.

Video e incidentit në stadium