Kritikohet Arsenali për trajtimin që po ia bën Ozilit

Kritikohet Arsenali për trajtimin që po ia bën Ozilit

Mesut Ozil nuk do të paraqitet edhe këtë vit në Premieliges, pasi Arsenali përsëri nuk e ka ftuar.

Dr Erkut Sogut pretendon se klienti i tij ka mbetur plotësisht i përkushtuar ndaj Topçinjve gjatë një faze të gjatë dhe thotë se ai është trajtuar padrejtësisht, raporton Goal, transmeton Insajderi.

Agjenti i Mesut Ozil ka kritikuar Arsenalin për trajtimin e tyre ndaj klientit të tij.

Erkut Sogut ka  bërë thirrje për një “shpjegim të ndershëm” nga Gunners se pse fituesi i Kupës së Botës është lënë një i dëbuar nga Arsenali. /Insajderi.com