Kualifikohen Chelsea dhe Valencia nga grupi H

Kualifikohen Chelsea dhe Valencia nga grupi H

Valencia e ka mposhtur Ajaxin në Amsterdam Arena me rezultat minimal, mjaftueshëm për t’i eliminuar ata nga Liga e Kampionëve, më shumë në Insporti.com.