Kuota për barazim Joshua vs Parker është 34, kurse për nokaut do të befasoheni

Kuota për barazim Joshua vs Parker është 34, kurse për nokaut do të befasoheni

Meçi midis Anthony Joshua dhe Joseph Parker zhvillohet për unifikim të titullit të botës në kategorinë e rëndë në boksin profesionist. Anthony Joshua është kampion aktual në versionet WBA, IBF dhe IBO, kurse Parker është kampion bote në versionin WBO dhe fituesi i këtij meçi do të mbajë titullin e kampionit të botës në të katërt këto versione.

Kjo ngjarje nuk mund të ju “ikë” bastoreve sportive pa bërë spektakël dhe mbase kuotat e bastoreve janë dëshmia më e mirë se çfarë favoriti është Joshua.

Kuotat e bastoreve për meçin e vitit