Ky është bilanci i Sami Sermaxhaj si trajner i Ballkanit

Ky është bilanci i Sami Sermaxhaj si trajner i Ballkanit

Sami Sermaxhaj dhe KF Ballkani kanë ndërprerë bashkëpunimin e tyre pas 24 xhirosh në IPKO Superligën e Kosovës.

Ish trajneri i Prishtinës ishte emëruar trajner i KF Ballkanit pas xhiros së tretë të Superligës, shkruan Insporti.com.