Ky është dënimi për personin që tentoi të plaçkitë dy futbollistët e Arsenalit

Ky është dënimi për personin që tentoi të plaçkitë dy futbollistët e Arsenalit

Sulmuesi i armatosur është dënuar me 10 vjet burg pasi u përpoq t’ua vidhte orët e dorës futbollistëve të Arsenalit, Mesut Ozil dhe Sead Kolasinac.vazhdo në Insporti.com