Ky është futbollisti i radhës që largohet nga Milani

Ky është futbollisti i radhës që largohet nga Milani

Po vazhdojnë largimet nga skuadra e Milanit. Pasi ndan rrugët me Reinan, Borinin dhe Caldaran, radha është për Ricardo Rodriguez.

Sipas lajmeve të fundit, Federata turke ka aprovuar kalimin e zviceranit tek Fenerbahce, me shume ne Insporti.com