Ky është zëvendësuesi i Mustafit te Arsenali

Ky është zëvendësuesi i Mustafit te Arsenali

Arsenali është një ndër top klubet angleze që vitet e fundit është duke pasur probleme të mëdha me mbrojtjen.

Klubi nga Londra Veriore përfundoi sezonin në pozitën e pestë në Premier League dhe janë finale të Europa League, por kjo për shkak të sulmuesve si Lacazette e Aubameyang, më shumë në Insporti.com.