Ky klub i IPKO Superligës së Kosovës ka pësuar 83 gola

Ky klub i IPKO Superligës së Kosovës ka pësuar 83 gola

IPKO Superliga e Kosovës javë pas jave është duke u bërë më interesante, me skuadra që po luftojnë për titull dhe mbijetesë.

Kampionati i futbollit kosovar tashmë po futet në fazën finale, fazë në të cilën do të qartësohen shumë gjëra.

Megjithatë, një gjë është e sigurtë që skuadra e KEK-ut nuk do të jetë pjesë e IPKO Superligës edhe në sezonin e ardhshëm, shkruan Insporti.com.