Ky moment i Zhegrovës me tifozin kosovar iu ka shpëtuar

Ky moment i Zhegrovës me tifozin kosovar iu ka shpëtuar

Reprezentuesi kosovar, Edon Zhegrova, nuk po kalon në formë të mirë në ndeshjet e fundit me Përfaqësuesen e Kosovës.

Zhegrova në barazimin me Danimarkën, zhvilloi 45 minuta për  t’i harruar sa më parë, pasi ishte një nga fajtorët për penalltinë e shkaktuar dhe në disa momente vendimtare nuk veproi siç duhej, duke neglizhuar shokët e skuadrës, më shumë në Insporti.com.