Ky papagall bën një interpretim të mrekullueshëm të këngës së Beyonce

Ky papagall bën një interpretim të mrekullueshëm të këngës së Beyonce

Beyonce duhet të ruajë shpinën, sepse dikush po përpiqet t’ia marrë statusin e yllit – e thënë të drejtën po ja del mbanë shkëlqyeshëm.

Chico, një papagall Amazon me kurorë të verdhë nëntë vjeç nga Parku i Jetës së Egër Lincolnshire në Friskney, Angli, kohët e fundit është bërë viral për interpretimin e tij gazmor – dhe perfekt – të këngës së Beyocne të vitit 2008 “If I Were a Boy”.

Në videon, të shpërndarë në faqet e parkut në Facebook dhe Instagram, Chico rri ulur në kafaz teksa këndon, njofton Insajderi.

Ndërkohë, vizitorët në park mund të dëgjoheshin duke qeshur në sfond, duke admiruar performancën e Chico. /Insajderi.com

View this post on Instagram

Chico sings #Beyoncé classic #lincswildlife

A post shared by Lincolnshire wildlife park (@lincswildlifepark) on