Ky trajner kontakton Arsenalin

Ky trajner kontakton Arsenalin

Arsenal është në kërkim të një trajneri të ri.

Niko Kovac dëshiron postin e trajnerit në Arsenal dhe ka njoftuar klubin londinez për gatishmërinë e tij. Më shumë në Insport.