Lajm i mirë për Juventusin, Dybala lë pas koronavirusin dhe nis stërvitjen

Lajm i mirë për Juventusin, Dybala lë pas koronavirusin dhe nis stërvitjen

Paulo Dybala është rikthyer të stërvitet.

Fantazisti argjentinas ka publikuar në rrjetet sociale disa imazhe teksa shihet i buzëqeshur dhe duke u stërvitur duke lënë pas koronavirusin, më shumë në Insporti.com.