Lampardi e zbulon objektivin e Chelseat në Ligën e Kampionëve

Lampardi e zbulon objektivin e Chelseat në Ligën e Kampionëve

Frank Lampard ka folur në konferencë për shtyp para takimit të Chelseat me Valencian në Ligën e Kampionëve.

Chelsea e pret nesër mbrëma Valencian në ‘Stamford Bridge’, në ndeshjen e parë të grupit H, përcjell Insporti

Trajneri i ‘Bluve’, Frank Lampard ka thënë se klubi ka atë çka i nevojitet për ta kaluar grupin dhe për të avancuar në fazën me eliminim direkt.

Lexoni më shumë