Lamtumirë Liverpool

20.11.2017 08:36
Lamtumirë Liverpool

Sulmuesi anglez, Daniel Sturridge dëshiron të largohet nga Liverpool gjatë afatit kalimtar të janarit

Daniel Sturridge nuk është i lumtur në Liverpool dhe dëshiron të largohet gjatë afatit kalimtar të janarit, shkruan Daily Mirror.

28-vjeçari ka startuar vetëm katër ndeshje këtë sezon, duke shënuar tre gola në të gjitha garat.

Kjo nuk ajo që dëshiron anglezi, i cili beson se kalimi në një skuadër tjetër mund të ia mundësojë atij shkuarjen në Kupën e Botës Rusia 2018.

Edhe Liverpool po mendon që ta huazoj te ndonjë skuadër e Premierligës. /Express/