Laporta president i Barcelonës, rriten shpresat që Messi të qëndrojë në Camp Nou

Laporta president i Barcelonës, rriten shpresat që Messi të qëndrojë në Camp Nou

Joan Laporta do të jetë president i Barcelonës.

Ai ka fituar zgjedhjet dhe për këtë është rritur shpresa që Lionel Messi do të qëndrojë në Camp Nou.

Vet Laporta ka premtuar se “Messi do të jetë gjithmonë katalnas”.

Lionel Messi është përfolur se do të largohet nga Barcelona. /Insajderi.com