Laporta viziton klubin e Barcelonës para ndeshjes me PSG-në

Laporta viziton klubin e Barcelonës para ndeshjes me PSG-në

Fitoi zgjedhjet për t’u bërë president. Joan Laporta menjëherë vizitoi klubin e Barcelonës.

Ai u taku me trajnerin, Ronald Koeman, stafin dhe lojtarët e Barcelonës, njofton Insajderi.

Kjo vizitë vjen disa ditë para ndeshjes PSG & Barcelona. Klubi katalunas ka një disavantazh të madh, pasi PSG e ka mposhtur në Camp Nou 1 me 4.

Paraprakisht, Laporta vizitoi edhe kategorinë e femrave të Barcelonës. /Insajderi.com