Largohet edhe një futbollist nga Ballkani

Largohet edhe një futbollist nga Ballkani

Ballkanit do t’i largohet njëri nga futbollistët kryesor të klubit, shkruan Insajderi.

Bëhet fjalët për Arbër Hoxhën i cili ka vendosur të largohet nga klubi suharekas.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Hoxha përmes rrjetit social “Facebook”.

Në njoftimin e tij, 22-vjeçari thotë se ndihet krenar që ishte pjesë e Ballkanit, duke thesuar se Suhareka është shtëpia e tij e dytë dhe do të kenë një vend të veçantë në zemrën e tij.