Legjenda e Arsenalit dehet, e zë gjumi në metro (VIDEO)

Legjenda e Arsenalit dehet, e zë gjumi në metro (VIDEO)

Ray Parlour dhe Alan Brazil mund të jenë zgjuar me kokëdhimbje pas një nate të cilën e kaluan duke pirë.

Ish-ylli i Arsenalit, Ray Parlour është filmuar duke lëkundur dhe duke folur pa kuptim derisa mbante në dorë verë të kuqe mbrëmjen e së mërkurës.

Ndërkohë, në një tjetër video Parlou shihet duke fjetur derisa po udhëtonte me metro.