Legjenda e Manchester Unitedit reagon pas puthjeve dhe përqafimeve mes lojtarëve para ndeshjes me Liverpoolin

Legjenda e Manchester Unitedit reagon pas puthjeve dhe përqafimeve mes lojtarëve para ndeshjes me Liverpoolin

Roy Keane ka kritikuar lojtarët e Manchester Unitedit dhe të Liverpoolit për përqafimet dhe puthjet e tyre ndaj njëri tjetrit, pak momente para se të hynin në “luftë, më shumë në Insporti.com.