Legjendën e Premierligës nuk e bind super goli i Shaqirit, tallet keq me të

Legjendën e Premierligës nuk e bind super goli i Shaqirit, tallet keq me të

Gary Neville nuk e ka bindur as supergoli i shënuar nga Xherdan Shaqiri në miqësoren mes Liverpoolit dhe Manchester Unitedit.

Ish-mbrojtësi i famshëm anglez, i cili ka qenë për shumë vite kapiteni i Manchester Unitedit, e kishte etiketuar si “joprofesionist” mesfushorin shqiptar gjatë Botërorit, duke vënë në dyshim blerjen e tij nga Liverpooli pas një viti jo të mirë te Stoke.

Lexoni çfarë ka shkruar Neville pas supergolit të Shaqirit