Lëndim horror i Wayne Rooneyt në Amerikë [Video]

Lëndim horror i Wayne Rooneyt në Amerikë [Video]

Wayne Rooney ka debutuar ditën e djeshme në kampionatin amerikan të futbollit MLS me ekipin e DC United.

Ish-sulmuesi i Manchester United mbajti njëkohësisht në krah edhe shiritin e kapitenit, duke arritur të shënojë dhe një gol.

Video: Lëndimi i rëndë që e pësoi Wayne Rooney