Leotrim Kryeziu ka shënuar ndaj Interit

Leotrim Kryeziu ka shënuar ndaj Interit

Ish-futbollisti i Dritës, Leotrim Kryeziu, ka realizuar gol në miqësoren e Luganos ndaj Interit.

Ai gjeti golin në minutën e 87 në takimin e luajtur në “Cornaredo Stadium”.

Kryeziu u inkuadrua në lojë disa minuta para se të realizonte përballë skuadrës së Antonio Contes.

Ndeshja përfundoi me rezultat 1-2 në favor të Interit, por e rëndësishme ishte që sulmuesi gjilanas la gjurmë në këtë ndeshje.

Për Interin e Contes realizuan Stefano Sensi dhe Marcelo Brozovic.