Levante pa portier, për arsye të çuditshme

Levante pa portier, për arsye të çuditshme

Levante konsiderohet si një ndër klubet më në formë të kampionatit spanjoll, pasi ekipi valencian ka mundur në dy ndeshjet e fundit pikërisht 2 nga 3 skuadrat kryesuese në Primera Division si Barcelona dhe Real Sociedad.vazhdo në Insporti.com