Lewandowski mungon ndaj PSG-së

Lewandowski mungon ndaj PSG-së

Ylli polak, Robert Lewandowski, do të mungojë në ndeshjen kundër PSG-së.

Sulmuesi kishte filluar stërvitjet, por ende nuk është gati.

Bavarezët kanë publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar nga trajneri, Hansi Flick.

Bashkë me polakun do të mungojë edhe Gnabry, Costa, Sule dhe Tolisso. /Insajderi.com