Liga e Kampionëve vazhdon edhe të mërkurën – Juventus vs Barcelona dhe Manchester United vs RB Leipzig, janë ndeshjet më interesante

Liga e Kampionëve vazhdon edhe të mërkurën – Juventus vs Barcelona dhe Manchester United vs RB Leipzig, janë ndeshjet më interesante

 

Edhe gjatë ditës së mërkurë, Liga e Kampionëve zhvillon ndeshjet e saj, të vlefshme për fazën e grupeve, njofton InsajderiGjithsej tetë ndeshje do të zhvillohen në dy terminë te ndryshme, ndërsa si dy ndeshjet më interesante veçohen ajo e Juventus ndaj Barcelonës dhe Manchester United ndaj RB Leipzig – të dy ndeshjet fillojnë nga ora 21:00.

Ndeshjet e tjera janë këto:

  • Basaksehir vs PSG(18:55),
  • Krasnodar vs Chelsea(18:55).

Ndeshjet që filloj në nga ora 21:00, janë këto:

  • Club Brugge Kv vs Lazio
  • Dortmund vs Zenit
  • Ferencvaros vs Dynamo Kyiv dhe
  • Sevilla vs Rennes.

/Insajderi.com./