Linku ku mund ta shikoni LIVE meçin Joshua –Takam

Linku ku mund ta shikoni LIVE meçin Joshua –Takam

Kampioni i botës në boks, Anthony Joshua, do të zbresë sonte në ring për herë të parë që nga prilli i së shtunës mbrëma, kur nokautoi Ëladimir Klitschkon.

Britaniku do të tentojë sonte të mbrojë titullin në versionet IBF dhe ËBA në kategorinë super të rëndë kundër Carlos Takam.

Super meçin do të transmetohet drejtpërsëdrejti në televizionin RTL. Të gjithë abonuesit e Digitalb dhe Ipkos do të mund ta përcjellin në RTL (kanali 281).

Ndërsa për të gjithë ata që duan ta shikojnë përmes internetit do të mund ta ndjekun në dy linqet e më poshtme.

  1. KETU
  2. KETU