Liridon Latifi befason me skuadrën e tij të re

Liridon Latifi befason me skuadrën e tij të re

Liridon Latifi i ka dhënë fund aventurës me Akademinë Puskas pas dy sezonesh me probleme dhe të dështuara, më shumë në Insporti.com.