Liverpool gjen zëvendësuesin e Coutinhos

Liverpool gjen zëvendësuesin e Coutinhos

Lorenzo Insigne mund të jetë zëvendësuese i Philippe Coutinhos

Drejtuesit e Liverpoolit kanë nisur të kërkojnë një zëvendësueses për Philippe Coutinhon, i cili është i vendosur që të transferohet te Barcelona.

Sipas tabloidit britanik, Daily Mirror, Jurgen Klopp ia ka vërë syrin yllit të Napolit, Lorenzo Insigne, përcjell Express.

Thuhet se ekipi nga Premierliga është i gatshme të shpenzojë 66 milionë euro për yllin e Italisë dhe Napolit.