Liverpool shënon edhe golin e dytë (VIDEO)

Liverpool shënon edhe golin e dytë (VIDEO)

Liverpool e ka shtuar në 2:0 epërsinë në ndeshjen që po e zhvillon në udhëtim te Southampton. Pas golit nga Saio Mane (45’), ka shënuar edhe Roberto Firmino dhe skuadra e trajnerit Jurgen Klopp është në rrugë të mirë të shënojë edhe fitoren e dytë në dy javët e para të Ligës Premiere.

Lajmi i plotë: Insporti.com