Liverpool shkatërron Crystal Palace

Liverpool shkatërron Crystal Palace

Liverpooli ka shkatërruar Crystal Palace, me rezultat 0 me 7.

Keshtu, skuadra Kloppit, ka arritur në kotën e 31 pikëve.

Mohamed Salah dhe Roberti Firmino shënuan nga dy gola, ndërsa Sadio Mane, Nathaniel Cylyne dhe Jordan Henderson shënuan nga një gol.

Liverpooli ka gjashtë pikë më shumë sesa Tottenhami, e cila luan të dielën kundër Leicester City. /Insajderi.com