Lladrovci i akuzon gjyqtarët grekë për humbjen e Feronikelit

Lladrovci i akuzon gjyqtarët grekë për humbjen e Feronikelit

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka reaguar pas ndeshjes së kampionit të Kosovës Feronikelit me Slovan Bratisllavën.

Feronikeli ndeshjen e parë të rrethit të dytë të kualifikimeve e humbi me rezultat 2:1.

Me këtë rast Lladrovci theksoi se ekipi nga Drenasi dëshmoi se ka forcë dhe identitet për të luajtur në këtë nivel garash.

Lexoni deklaratën e plotë të Lladrovcit