Llapi zyrtarizon transferimin e Dion Miftarit

Llapi zyrtarizon transferimin e Dion Miftarit

Llapi ka zytarizuar transferimin e mbrotësit 20 vjeçar, Dion Miftari, shkruan Insajderi.

Miftari luan në pozitën e mbrojtësit të majtë, ku ka bërë karrierë në Slloveni.

Ai së fundmi ishte pjesë e NK Brezince 1919 në Slloveni.

Llapjanë të mërkurën kan zyrtarizuar edhe transferimin e Adem Maliqit dhe Dardan Jasharit/insajderi.com