Lojtarët e Juventusit takojnë Ronaldon, shikoni çfarë bëri Higuain [Video]

Lojtarët e Juventusit takojnë Ronaldon, shikoni çfarë bëri Higuain [Video]

Cristiano Ronaldo ditën e djeshme mbërriti në qendrën stërvitore të Juventusit. 5 herë fituesi i “Topit të Artë” u takua me shumë lojtarë të tjerë të ekipit bardhezi të cilët nuk kanë shkuar në fazën parapërgatitore të skuadrës.

Në qendrën mjekësore J-Medical me Ronaldon janë bashkuar edhe Douglas Costa, Paulo Dybala, Cuadrado, Bentakur dhe Gonzalo Higuain.

Shikoni në këtë video takimin e tyre me Ronaldon