Lojtari i Flamurtarit pozitiv në Covid 19

Lojtari i Flamurtarit pozitiv në Covid 19

Ipko superliga është prekur përsëri nga një rast i ri me covid 19. Ekipi i Flamurtarit ka konfirmuar një rast me Covid 19, raporton Insajderi.

“Po në skuadrën tonë e kemi një rast me coronavirus, i cili tashmë është në vet izolim. Shumë shpejtë do të ju informojmë për të gjitha detajet” ka thënë trajneri I Flamurtarit, Arbnor Morina.

Nuk janë dhënë detaje as nga FFK se çfarë masa do të merren për këtë rast, pasi sot Flamurtari ka ndeshje dhe luan ndaj Feronikelit./Insajderi.com.